Sky Novita Kurtköy

Ünite Sayısı
120 Ünite
Metrekare
7.610 m2 arazi
Daire Tipleri
2+1, 3+1 ve villa seçenekleri
Proje Yılı
2017

Kurtköy’ün marka değerini yükselten CITY LIFE KURTKÖY projesini tamamlayan SKY İnşaat; 60 milyon TL yatırım değeri olan yeni projesi SKY NOVITA KURTKÖY’ü hayata geçiriyor.

SKY NOVITA KURTKÖY, İstanbul’un En Hızlı Gelişen, yatırım değeri her geçen gün artan bölgelerinden biri olan Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km, Viaport AVM ve Tem otoyola 1 km mesafede, Proje merkezi konumunun yanında, İstanbul’un yorucu temposundan uzak, Aydos Ormanı manzaralı göz alıcı bir lokasyonda yükselmektedi.

Yenilikçi mimarisi ile bölgeye yeni bir soluk getiren SKY NOVITA KURTKÖY projesi 7.610 m2 arazi üzerine oturan, 4 bloğun çevrelediği tamamı kapalı otopark, açık havuz, aktivite alanlarına sahip zengin iç avlusu ile yaşayan bir yapıya sahip .Her daireye ait geniş balkonların olması ve site içi araç trafiğinin olmaması ile farkındalık yaratıyor. Havuz-Bar, restoran yeşil alanlar, yürüyüş yolları, spor sahaları (tenis kortu – basketbol sahası), sauna, aerobik ve fitness salonları ve daha birçok sosyal imkânlar ile şehir hayatının yorgunluğunu sizden çekip alacak.

Çok kullanışlı tasarlanan ve gösterişli iç mekânları toplamda 112 daireye 4 adet loft villa ve ticari alanlara sahip olan SKY NOVITA KURTKÖY, 2+1, 3+1 ve villa seçenekleri ile geniş ve ferah yaşam alanı alternatifleri sunmaktadır.